עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

חברת נטסול הינה חברת אינטרנט צעירה ומתקדמת שמציעה פתרונות
אינטרנט לחברות ולמגזר הפרטי, כמעט כל שירות בתחום האינטרנט
פיתוח אתרים, שיווק ופירסום, קידום אתרים, פיתוח תוכנות ועוד.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

בניית אתרים ב-web 0.2

03/11/2014 13:40
Netsol
בניית אתרים

 עידן ה- web 0.2 מציע עולם חדש של פלטפורמות ואתרי אינטרנט.אתרי  web0.2מקלים על בניית אתרים ופיתוח של פלטפורמות מתקדמות בפחות השקעה לעומת אתרים מסוג web 0.1במאמר זה נסביר מדוע web 0.2 מקל על תהליך בניית אתרים ומה המגמות הרווחות בתחום של בניית אתרים web 0.2? כאן יובהרו בניית אתרים של בלוגים, בניית אתרים עם Ajax, Webtop, Folksonomy, תיוג (tagging), בניית אתרים בהקשר של "זנב ארוך" ואופטימיזציה של בניית אתרים מסוג web 0.2.

 

בניית אתרים מסוג web 0.2 – ההתחלה

התחום החדש מגדיר את האינטרנט כפלטפורמה, כלומר במקום אתרים, מורכב האינטרנט מפלטפורמות רבות אמצעים ואפשרויות. מי שטבע את המושג, web 0.2 הוא טיםאו'ריילי, בשיתוף עם חברת MediaLive, שהכריזו יחד על עידן חדש של אינטרנט, בסוף שנת 2004. תפיסה חדשה זו מתבססת על הטכנולוגיה שכבר קיימת ומגדירה מחדש את עולם האינטרנט – הגדרה זו מתמקדת פחות במסחר (כפי שהיה עד אז), אלא במיוחד באנשים ומעניקה לה נופך דמוקרטי. אנשים אלו הגיעו למסקנה ש"הנפילה הגדולה" של האינטרנט באותם ימים היא למעשה תפנית חדשה שעולם האינטרנט מקיים וכל תחום של בניית אתרים מעתה יצטרך להתחשב בה, משום שהעולם כולו משתנה ויחס הגולשים כלפי האינטרנט מצביע על כך.

 

למה לאתרי web 0.2 יש זנב ארוך?

בעבר ניתן דגש על יישומים מסחריים ורווח מהגולש כאשר מפתחים ובעלי רעיונות ניגשו לפיתוח של בניית אתרים והיום הדגש הוא על תפיסה חברתית, על חיי קהילה ושיתופיות. או'ריילי מגדיר את האינטרנט החדש כ-"ארכיטקטורה שיתופית" – כלומר מבנה האינטרנט עצמו נוצר באופן משותף,מבחינת הזנת תוכן ומדיה, על ידי תוכנה חברתית שבה כל המשתמשים לוקחים חלק בפיתוח של בניית אתרים והזנת ידע. ל- web 0.2 יש זנב ארוך משום שלוקחים בו חלק מספר גדול מאוד של משתמשים, והתוכן שהוא מכיל נוגע בכל אחד מהם ומציע פתרון לחיפושיהם. בנייתאתרים באופן של מבנה היררכי של מילות מפתח "זנב ארוך", הכרחית לקידום.

 

קוד פתוח - בניית אתרים מסוג web 0.2 שמתממשקים עם ה- Desktop

יישומי ה web 0.2 הופכים ליישומים המתממשקים עם ה- desktop במחשב של המשתמש או הגולש. הטכנולוגיה שמאפשרת את הפיכת היישומים למתממשקים ל- desktop היא קידוד Ajax Asynchronous JavaScriptAnd XML, שפת תכנות שמשלבת שפת JAVA בשפת XML. ההתממשקות ל- Desktop שלכם על ידי הפלטפורמות השונות, מכונה - Webtop. Rich Client היא טכנולוגיה נוספת, שמאפשרת להפעיל בצדו של הגולש פעולות, שבעבר בוצעו על ידי שרתים, במאמץ פחות ביותר של בניית אתרים וקידודם.

 

בניית אתרים בראי עידן ה –Web 0.2

השפעת בניית אתרים של web 0.2  על השינויים במודלים העסקיים, באופן השימוש בהם ועיגון פעולות אחסון תכנות ומדיה בצד המשתמשים ולא בצדו של עסק זה או אחרת. עתיד ה-Web 0.2 יאפשר לנו לשלוט יותר בנוחות על  בניית אתרים ופיתוח האינטרנט באופן דמוקרטי, וכן יקרב את ה- desktop אל רשת האינטרנט עוד ועוד, ואולי יקרה איחוד ביניהם בעתיד.

Сialis
18/08/2018 21:08
This piece of writing presents clear idea in support of the new visitors of blogging, that really how to do running a blog.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: